Пішов в армію у 1939 році. На його долю випала Фінська війна, а потім Велика Вітчизняна. Спочатку обороняв Ленінград, був політруком. Потім, страшенно виснаженого, його по Дорозі життя вивезли в Челябінськ, де він, підлікувавшись, закінчив танкове училище. Звідти, визволяючи Україну, Білорусію, Прусію і Польщу, дійшов зі своїм танковим взводом до Берліну. В Берліні його танк був підбитий, екіпаж загинув, а він вибуховою хвилею був відкинутий далеко, і це врятувало йому життя, хоч і сильна контузія довго ще дошкуляла. Був демобілізований як офіцер лише в 1946 році – лейтенантом Радянської армії.
Одразу ж був призначений директором школи, працював у школах Тульчинського району.
Нагороджений за бойові заслуги орденом Червоної Зірки, орденом Бойового Червоного Прапора, медалями: за оборону Ленінграда, за взяття Кенігзберга, за взяття Берліна, за Перемогу у Великій Вітчизняній війні та ювілейними медалями. пішов в армію у 1939 році. На його долю випала Фінська війна, а потім Велика Вітчизняна. Спочатку обороняв Ленінград, був політруком. Потім, страшенно виснаженого, його по Дорозі життя вивезли в Челябінськ, де він, підлікувавшись, закінчив танкове училище. Звідти, визволяючи Україну, Білорусію, Прусію і Польщу, дійшов зі своїм танковим взводом до Берліну. В Берліні його танк був підбитий, екіпаж загинув, а він вибуховою хвилею був відкинутий далеко, і це врятувало йому життя, хоч і сильна контузія довго ще дошкуляла.
Був демобілізований як офіцер лише в 1946 році – лейтенантом Радянської армії. Зразу ж був призначений директором школи, працював у школах Тульчинського району.
Нагороджений за бойові заслуги орденом Червоної Зірки, орденом Бойового Червоного Прапора, медалями: за оборону Ленінграда, за взяття Кенігзберга, за взяття Берліна, за Перемогу у Великій Вітчизняній війні та ювілейними медалями.
Перейти к разделу «НАЙТИ СОЛДАТА» на сайте «Бессмертный полк Украины».